~Laisvalaikis~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
~Laisvalaikis~

Linksmas ir smagus laisvalaikis :).
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Popierinės saujos.

Go down 
AutoriusPranešimas
balta.kava
Naujokiukas.
Naujokiukas.
balta.kava


Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2008-04-18

Popierinės saujos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Popierinės saujos.   Popierinės saujos. Icon_minitimePen. 04 18, 2008 6:31 pm

Įrodinėjant esant ubage didžiausia.


Taip, aš esu neturtingiausia.
Randuotom rankom,
Apnuogintom kasom.
Ir siela, surambėjusia namuos,
Kuriuos apvogę širdžudžiai
Margom galūnėm
Sparnai vadinamom
Karpytom žirklėmis
Lyg popierinėse
Vasario ledo snaigėse.

Taip, aš bedalė.
Kiekvienąkart vis bandanti
Išgelbėti bandas savasias
Apolonas lyg.
Lyg prekeivė nelaimių nesavų.
Ir pasakų.

Taip, aš nieko neturiu.
Tik dešimt žingsnių ateities
Savosios
Link
Ir tik devynis, kad sugebėčiau
Save atgal pargint.
Atgal į viršų Go down
balta.kava
Naujokiukas.
Naujokiukas.
balta.kava


Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2008-04-18

Popierinės saujos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Popierinės saujos.   Popierinės saujos. Icon_minitimeŠt. 04 19, 2008 8:41 pm

Kas pavadino meilę banalia?
Sunku patikėti, kad tai vis labiau plinta. Jau net eilėračio apie meilę negalima rašyt, tiesa? Tuojau pat būsi apšauktas, kad nieko doro nemoki sukurti, o tik seilėtis gebi. Keista. Ar mano mąstymas pasenęs, jei vis dar tikiu šiuo jausmu?
Ar pasaulyje iš vis yra banalių dalykų? Neapkenčiu, kai taškomasi žodžiais, kurie menkina tai, kas jokiu būdu nevertas tokio įvertinimo. Negi reikia smerkti žmones, kurių mąstymas yra kitoks ne tavo? Visagalis bandos jausmas, išsiskiriančių žmonių atmetimas - štai kas iš tiesų banalu. Pirmieji paaugiški samprotavimai apie meilę, romantikų kūriniai, istorijos - tai neverta dėmesio, dauguma tai iš karto atmeta (ta dauguma - tai „didieji kritikai“, teisuoliai, arba bent jau tie, kurie save tokiais laiko) bet argi ne visi tai išgyvenome? Arba net dabar gyvename. Ar tai banalu? Ne. Pamėginsiu paieškoti tikrų banalybių... matyt paminėtum isisenėjusius stereotipus. Tokius kaip „Merginoms patinka rožinė spalva“ arba „Vyrai niekad neverkia“. Bet juk tai - pasaulyje dažnai egzistuojantis reiškinys, mūsų gyvenimo dalis. Ar gyvenimas banalus? Ne. Yra tokia galybė gyvenimų, tiek žmonių, gyvenančių nuosavą gyvenimą, jų visų net abibūdinti neįmanoma. Ar yra banalių gyvenimų? Argi tikrai egzistuoja toks dalykas, kaip „pilka masė“? Ne.
O juk meilė - gyvenimo pagrindas. Ir tai nėra banalu, tai vienintelis tikras dalykas. Argi galima mylėti netikrai? Ir vėl atsakyčiau - ne. Tad kodėl mes tai menkinam, taip žeminam mintis apie meilę? Ar jei pavadinčiau ją kitokiu vardu, to banalumo nebeliktų? Kiekvienas žmogus myli vis kitaip, todėl ir vardų yra galybė. Juk tai - gyvenimas. Ir mes vėl atsitrenkiam į tą patį klausimą - ar gyvenimas banalus? Atsakyk sau tyliai, gerai?
Galiausiai, aš nesistengiu pakeisti tavo nuomonės, neturiu tikslo uždrausti kritiką. Kritika visada madinga, tačiau ar visada teisinga? Tiesiog noriu priversti truputį pamąstyti, ir prieš tėškiant žodį „banalu“ įsitikinti, ar tai tikrai to verta. Ypač - jei kalbame apie meilę.
Atgal į viršų Go down
 
Popierinės saujos.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
~Laisvalaikis~ :: Kūryba :: Rašytojų būrelis-
Pereiti į: