~Laisvalaikis~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
~Laisvalaikis~

Linksmas ir smagus laisvalaikis :).
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Gretencios zodeliai..

Go down 
AutoriusPranešimas
Gretencia
Draugas.
Draugas.
Gretencia


Pranešimų skaičius : 122
Join date : 2008-03-17
Miestas : Marijampole

Gretencios zodeliai.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gretencios zodeliai..   Gretencios zodeliai.. Icon_minitimeTr. 03 26, 2008 2:43 pm

-Zuikuti,ka veiki?
- Eh,Kriste netrugdyk juk matai kad uzsiemes.!.
- Bet meilut,nepyk taip.
Mes tolstam vienas nuo kito.Jis manes pradeda nekest atrodo.Juk mes sitaip vienas kita mylejom.Negali but.
- Pasakyk,kai baigsi.
Isejau is kabineto.Nebenorejau su juo pyktis.Geriau pamastysiu.Gal jis jau turi kita?Eh...
- Kriste,palauk!Pametei piestuka!
Galvojau kad tai Andrius,bet atejo...Mykolas?
- Na,aciu.
- Gal palydet iki namu?-siulo jis.
- Ne,aciu nereik.
Ir nuejau sparciu zingsniu.Vargsas mano klasiokelis.Jis mane isimylejes.Bet as jo nemyliu.As myliu JI.Andrius-mano gyvenimas.Ir as jo nepaliksiu.
Bet staiga isnyra is uz kampo Lina.
- Nepasiseke,Kristina?Andriukas uzsiemes...Ek,laukiu tos dienos kai prarasi savo turta-gyvenima..
Ji turejo ameni Ji..Tuoj apsiverksiu.Kaip ji galejo?As jai autobuse ir vieta uzemiau,mes kartu ir namo parenam,nes netoli gyvenam.O ji toookia bjauri...
Atgal į viršų Go down
Gretencia
Draugas.
Draugas.
Gretencia


Pranešimų skaičius : 122
Join date : 2008-03-17
Miestas : Marijampole

Gretencios zodeliai.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gretencios zodeliai..   Gretencios zodeliai.. Icon_minitimePen. 04 04, 2008 9:09 pm

Kita ryta vel isnyra Lina.
- Kaip naktele?Man buvo saldi...
- Varyk is cia,durne!
Nubegau prie matkes kabineto.Staiga pasirode Andrius.Pastebejau ant jo skruosto lupdazio demes.Jeigu ji buciavo Lina,tai as ja...Ja...Ja....
- Kristuk!Labukas.
- Nieko cia laba.Sakyk,tave Lina isbuciavo?
- Ek,is kur istraukei?
- Is kur dar klausi?Ant tavo zando lupdazio demes!
Jis paraudo is gedos.Tada stojo rami tyla.Ja sudrumste mokytojos sauksmai:
- Visi i klase!Matematikos kontrolinio atsakymai!
Aisku kaip visada gavau 9.Viena klaidele,ir tiek.Per pamoka susirasinejau rasteliais su Amanda(uz nugaros sedincia drauge) apie bet ka.O Andriukas mano sedi issiziojes,nieko nesimoko.
Kai nuskambejo skambutis i pertrauka,dumiau i kavinuke.Traskuciai,traskuciai ir dar karta traskuciai.Estrella krapu skonio.Mano megstamiausi.
Nuobodzios buvo visos pamokos.Grizus namo prisedau prie kompo.Jis buvo prisijunges prie skypes.Kaip visada nusprendziau jam paskambinti.Tik staiga isnyra per visa ekrana vaizdas:Andrius su Lina.....Buciuojasi?Jis pamirso isjungti kamera!Ak,gaidys!Pasidare skaudu.Lina,ji nuoga.Nu sito nepakesiu.I mikrafona is visu plauciu surekiau:
- Pamirsk mane amziams!
Atgal į viršų Go down
 
Gretencios zodeliai..
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
~Laisvalaikis~ :: Kūryba :: Rašytojų būrelis-
Pereiti į: