~Laisvalaikis~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
~Laisvalaikis~

Linksmas ir smagus laisvalaikis :).
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 MauzY story

Go down 
AutoriusPranešimas
MauzY
Miss Laisvalaikis 2008
Miss Laisvalaikis 2008
MauzY


Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2008-03-17
Age : 29
Miestas : Šiauliai

MauzY story Empty
RašytiTemos pavadinimas: MauzY story   MauzY story Icon_minitimePir. 03 17, 2008 1:53 pm

Sausio 14.

Vėl išlipau iš lovos ne ta koją. Brolis vėl šaukia, kad vėluoja pusryčiams... Įėjau į vonią, prasivaliau akis su šaltu vandeniu ir užsimečiau chalatą. Atėjau į virtuvę ir vėl ta pati scena. Arbata, sumuštiniai, o pas brolį blynai... Su šokoladu.. Mano mėgiamiausi. Atsisėdau, trupoutį atsikandau sumuštinio atsigeriau arbatą ir nuėjau vėl į savo kambarį... Nenoriu vėluoti į mokyklą, nes šiandiena mano nauja diena naujoje mokykloje, naujoje klasėje. Labai bijau, bet tuo pačiu ir žinau, kad joje bus JIS... Mano mylimasis iš Interneto. Jo vardas Erikas, jam 15 kaip ir man. Bėje mano vardas Mūza. Keistoka taip? Na nenukrypstam nuo temos. Dabar aš jau sėdžiu ir laukiukolgalėsiu eiti į naująją mokyklą. Beveik neužigau kaip tėtis sako "Mūza, jau pe dešimt aštuonių" Šokau nuo lovos, apsimoviau batus ir bėgau,net pamiršusi striukę. Teko nubėgus pusę kelio grįžti atgal. Vėl bėgau,bet dabar greičiau. vis žvilgčioju į telefoną.Be keturių aštuonios, be trijų aštuonios, be dviejų aštuonios, be vienos minutės aštuonios ir aš jau šalia mokyklos. Pasidėjau į spintelę striukę ir ėjau ieškoti kabineto. Nuskamba skambutis aš dar ieškau kabineto. Pagal mano apskaičiavimus jis turėtų būti antrame aušte, nes prasideda skaičiumi 2. Kiti du skaičiai 24 tai reiškia kažkur gale. Jau pradėjau bėgti ir štai matau kabinetą su numeriu 224. Pasibeldžiu ir mokytoja jas atidaro. Iškart pastebiu, kad tai Chemijos klasė. Bėje cheija man sekasi neblogai. Mokytoja sušunka "Tylos!" Visi nurimsta ir atsisiuka į mokytoją. Bėje ne į ją pačią, o į mane. Man gėda. Prisimenu, kad nepasidažiau! Galvoju gal nepastebės. Mokytoja vėl pasakoja "Pas mus šiandiena nauja mokinė. Tai Mozė. Ji atsikraustė į mūsų miestą ir pradės mokytis mūsų klasėje". Mančiau, kad viena vienintėlė vieta šalia.... Eriko... Teko ten ir atsisėsti. Pamokos praėjo sklandžiai. Parėjau namo ir brolis vėl prie manęs kimba" Na kaip su Eriku? Na ar kartu mokotes?" Neištvėriau ir atsakiau" Jokio Eriko nėra!" Ašaros pasirodė mano akyse. Nubėgau į kambarį užsirakinau duris ir atsiguliau.
Truputį nusnaudus atsikėliau ruošti pamokų. Pilvas gurgė kolk jų neparuošiau. Jei namuose butų nors tėtis ar mama eičiau valgyti, bet yra tas durnas brolis. Tad teko su tuščiu pilvu eiti miegoti. Niekaip neužmigau, nes galvojau apie Eriką... Mintys sukosi apie jį gol galiausiai įsivaizdavau, kad jis šalia ir užmigau...
Atgal į viršų Go down
MauzY
Miss Laisvalaikis 2008
Miss Laisvalaikis 2008
MauzY


Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2008-03-17
Age : 29
Miestas : Šiauliai

MauzY story Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MauzY story   MauzY story Icon_minitimeKv. 03 27, 2008 8:49 am

Sausio 19.

Pagaliau šiandien šeštadienis. Galėčiau gulėti savo lovoje ir miegoti, bet.. Būtinai mama liepia keltis iš lovos ir tvarkyti kambarius, nes atvažiuoja kažkokia teta. Kagi teko lipti iš lovos. Apsirengiau ir nulėkiau prie šaldytuvo, nes norėjosi kažką užkąsti. Pamačiau vienintėlį likusį surelį. Pasiemiau išsilupau ir suvalgiau. Tada nuėjau dantų išsivalyti ir tada ėjau tvarkytis. Iš tiesų dėkoju mamai ir tėtėi, kad jie atskyrė mano ir brolio kambarius. nors mano kambarys mažesnisuž brolio man erdvės kaip tik. Pas mane vienintėlę yra kilimas, nes juos aš labai mėgstu, tad pas mane ir stovi siurblys. Pirmiausia išsisiurbliavau kambarius, po to nusivaliau dulkes, bei susidėjau pamokas, nes nieko nam darbų nebuvo užduota. Atsisėdau prie kompiuterio, nes manau, kad viską susitvarkiau. jau įejau į savo one, bet mama mane sustabdė savo rėkimu"Mūza, pamiršai išnešti šiukšles" Pas mus yra grafikas. Kadangi mes keturi tai per mėnėsį turime vieną kart išnešt šiukšles. Kaip tyčia dažniausiai daugiausiai šiukšlių tenka nešti man, nes aš esu paskutinė kuri nešu šiukšle, tad paskutinį mėnesio savaitgalį yra didžiausias namų tvarkymas. Kol išnešiau šiukšle kompiuterį atakavo brolis, bet išties buvo gerai, kad aš nešiau šiukšles, nes pamačiau jį.. Eriką... Jis su manim pasisveikino! Aš vos neištirpau kaip kokie ledai. Atsakiau ir aš. Parėja namo kaip sliekas, paršliauždama. Nesvarbu, kad brolis prie kompiuterio aš atsiguliau ant savo lovos ir svajojau apie Eriką. Taip ragulėjau kokias dvi valandas. Būčiau gulėjusi ir lgiau, bet teko eiti pietauti. Kai visi pavalgėm aš išploviau indus ir kažkas paskambino į duris. Maniau, kad tai ta teta kuri žadėjo ateiti, bet aš klydau, nes mama mane pašaukė, kad kažkas atėjo pas mane. Priėjau prie durų, o ten pamačiau.. nepatikėsit ką.. Ne tai ne Erikas, tai mano geriausia draugė kuri yra išvikusi na buvo, dabar ji pas mane)
-Labas, Mūza.
-Labas! Užeik!
Tada ji užėjo, bet trumpam. paprašė, kad kartu su ja eičiau į jos repeticiją. pasirodo ji dalyvauja kažkkiam miesto konkurse kuriame kiekvienais metais dalyvauja, tad ją pakvietė ir šiais metais dalyvauti. Aišku aš sutikau. Greitai susiukavaus, pasidažiau apsiregiau ir išėjau. Plepėjom pakeliui į kultūos rūmus apie viską. Kai įėjome į kultūros rūmus pamačiau tikrai nekokį vaizdelį. Mano naujosios klasiokės tenai kalbasi su eriku! matau kaip jis flirtuoja su jomis. negalėjau patikėti, nes jis pats man rašė, kad nieko nekabintų tik mane Galvojau, kad nieko nemačiau ir nuėjau su Simona. Kai teko jai repetuoti ji labai gražiai padainavo. Tada užlipo tos pačios klasiokės ir Erikas. Kai jie dainavo apie Eriką lakstė jos kaip kokios Prostitutės! Tikrai! Supykusi išlėkiau iš kurtūros rūmų ir nulėkiau kažkur į laukus. Ten pradėjau verkti ir, net nepasrebėjau kaip nualpau....
Atgal į viršų Go down
MauzY
Miss Laisvalaikis 2008
Miss Laisvalaikis 2008
MauzY


Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2008-03-17
Age : 29
Miestas : Šiauliai

MauzY story Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MauzY story   MauzY story Icon_minitimeKv. 03 27, 2008 8:50 am

Sausio 19. II dalis.

Pramerkiu akis... Dangus mėlynas, o šalia... Erikas! Taip jis. Net nepatikėjau.
- Ė, Mūza, girdi?
- Gal....,- atsakiau su neapykanta balse.
Tada is mane pakėlė. Aš paklausiau iš kur jis čia atsirado, o pasirodo jis čia vedžioja savo šunį. Na daugiau aš nesigilinau ir pradėjau eiti. Erikas mane sustabdė. Manau vėl užkalbins, bet... Klydau.. Jis mane pabučiavo! Taip! Pgaliau! Mano pirmasis bučinys. Mm... Skraidžiau padebesiais tol kol jis mane laikė. Paleido. Maniau, kad nukrisiu, nes stovėjau lyg ant plonyčio ledo.
- Manau nepyksi?- paklausė Erikas.
Aš neatsakiau, o jį pabučiavau. Manau tai irgi geras ženklas. Tada mes susikibom rankutėmis ir ėjome link namų. Kalbėjome apie viską. ir staiga aš užvedžiau tą temą apie jo pasirodymą. Pradėjau šaukti ant jo, kaip kokia, nežinau, kokia pikta ragana! Jis man liepė nusiraminti ir pasakyti, kad tai tik pasyrodymas ir tai buvo pagal scenarijų. Išorėje aš nepykau, bet viduje dar vis degiau. Vėl toliau ėjom namo. Štai priėjom jo namus ir jis mane pakvietė arbatos. Aš sutikau. ištikrųjų kalbėt nebegaliu. Laukite dar vieno tęsinio...
Atgal į viršų Go down
MauzY
Miss Laisvalaikis 2008
Miss Laisvalaikis 2008
MauzY


Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2008-03-17
Age : 29
Miestas : Šiauliai

MauzY story Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MauzY story   MauzY story Icon_minitimeKv. 03 27, 2008 8:50 am

Sausio 21d.

Tas dvi dienas buvau užsidarius, nes pati nepatikėjau, kad tai man įvyko. Pas Eriką... Ai pamiršau jūs dar nežinote... Man... Ten... Buvo... pirmas kartas... Taip jūs gerai išgirdote. Papasakosiu viską.
Mes parėjome į jo butą. Buvo tuščia, nes tėvai jo buvo išvykę į kitą miestą. Mes atsisėdome salione truputį pakalbėjome ir... Vėl jis mane pabučiavo. Ir bučiavo laabai ilgai.. Ir tada dar pradėjo nurenginėti. Aš tam nepasidaviau ir nesusivaldžiau kol pati jį nurengiau. Jis mane nunešė į miegamajį ant lovos. Mes jau buvome nuogi ir tada... Tai įvyko. Parėjau namo vos vos... Mama manė , kad aš girta, bet pasakiau tiesiog, kad aš labai pavargusi ir ėjau miegoti. Kitą dieną njam paskambinau ir jis NEATSILIEPĖ. Neatrašė, net į žinutes, o namuose jo taip pat nebuvo. Pasijutau blogai ir apsiverkiau. jis mane paliko po tokios karštos nakties. Jis davė man tokį malonumą. Su juo buvo pirmasis bučinys, bei pirmasis kartas, o dabar jis... Dingo. Man tiesiog rieda ašaros kai aš apie jį pagalvoju. Jau dvi dienos kaip jis dingo. Galvojau apie savižudybę taip pat, bet kažko negalėjau.. tikėjau, kad jis sugrįš...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





MauzY story Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MauzY story   MauzY story Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
MauzY story
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» All About MauzY

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
~Laisvalaikis~ :: Kūryba :: Rašytojų būrelis-
Pereiti į: